بیانیه اتحادیه ی انجمن های اسلامی اروپا بمناسبت اعلام نتایج انتخابات

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم


تاریخ بار دیگر حماسه ای ماندگار و صحنه ای ستایش برانگیز از رفتار سیاسی ملت رشید ایران را بخود دید. حماسه ای که ز یکسو مایه مباهات تمام کسانی است که دل در گرو عزت و سربلندی ایران اسلامی دارند و از سوی دیگر شاهدی بر شکست تحقیرآمیز بدخواهانی که چشم دیدن این همه عزت، شکوه و بصیرت را ندارند. ما اعضای اتحادیه انجمنهای اسلامی دانشجویان در اروپا خداوند منان را شکرگزار هستیم که توفیق درک چنین نعمتی را به ما عنایت فرمود. 

بدون شک حضور کم نظیر و هوشیارانه آحاد مردم در پای صندوقهای رأی و برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراها، در اولین نگاه پاسخ قاطعی به یاوه گویانی بود که در سالهای اخیر از هر فرصتی استفاده میکردند تا با شبهه افکنی و تبلیغات شیطنت آمیز، اعتماد مردم را مخدوش نموده و با تزریق روحیه یأس و تردید جمهوریت نظام را زیر سوال ببرند. این حادثه بزرگ نمایشی با شکوه از جمهوریت نظام اسلامی را به نمایش گذاشت تا وجدانهای بیدار و حقیقت جو، امیدوارانه شاهد حاکمیت ارزشهای والای انسانی در قالب یک حکومت مردم سالار دینی باشند. 

اتحادیه انجمنهای اسلامی دانشجویان در اروپا ضمن ارج نهادن و قدردانی از آحاد ملت با بصیرت و بزرگ ایران که با لبیک گفتن به ندای رهبر معظم انقلاب (دامت برکاته الشریف) آفریننده حماسه سیاسی امسال بودند، از همه دست اندرکاران برگزاری انتخابات بویژه شورای نگهبان، وزارت کشور، دستگاههای امنیتی-اطلاعاتی و نامزدهای محترم تقدیر و تشکر مینماید. 


این اتحادیه انتخاب جناب حجت الاسلام آقای دکتر روحانی به عنوان رئیس جمهور کشور را تبریک گفته و ایشان را به کوتاه بودن فرصت خدمت یادآور میشود و به نمایندگی از بخش قابل توجهی از جنبش دانشجویی کشور، از ایشان میخواهیم که در انتخاب وزرا و برنامه ریزهای دولت آینده تمام تلاش و همت خود را در جهت خدمتگزاری هرچه بهتر به ایرانیان عزیز بکار گیرد تا در پایان دوره مسئولیت هم در برابر مردم و هم در محضر حقتعالی سربلند باشد؛ انشاءالله. 

همچنین ضمن تبریک به منتخبین محترم مردم در شوراهای اسلامی شهر و روستا، آنها را نیز به کوتاه بودن فرصت خدمت رهنمون میکنیم و از آنها میخواهیم که که با سرلوحه قرار دادن مشورت، تدبیر و التزام به قانون تلاش فزابنده ای را برای رشد و تعالی جای جای میهن عزیزمان را آغاز نمایند و در همه حال خود را در برابر مردم و حضرت متعال پاسخگو بدانند.

این اتحادیه با نزدیک به نیم قرن سابقه فعالیت دانشجویی و داشتن کارنامه ای شاخص در مجاهدت و مشارکت در راستای پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی، آمادگی همه جانبه خود را برای در اختیار قرار دادن ظرفیتهای قابل توجه این تشکل دانشجویی در راستای تحقق اهداف و برنامه های کشور اعلام میدارد. امید که مسئولان منتخب با درایت لازم در جهت بهره مندی از قابلیتهای اعتدالی و آرمانگرایانه جنبش دانشجویی گامهای عملی بردارند. 

در پایان ضمن تشکر از زحمات مسئولان و کارکنان دولت دهم، سربلندی و موفقیت روزافزون ایران اسلامی را از یگانه خالق هستی مسئلت داریم.


اتحادیه انجمنهای اسلامی دانشجویان در اروپا
۲۵خرداد۱۳۹۲

 


/ 0 نظر / 13 بازدید