بیانیه شماره 4 - پیرامون انتخابات پرشکوه مجلس و مسائل پیرامونی آن

بسم الله الرحمن الرحیم

 

« وَاعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللَّهِ جَمِیعاً وَلا تَفَرَّقُوا »

یکبار دیگر دوست و دشمن حضور حماسی، دشمن شکن و کم نظیر مردمی آگاه به زمانه، بصیر، مومن، انقلابی و در یک کلام گوش به فرمان مولای خویش امام خامنه ای (مدظله العالی) را به نظاره نشستند. مدت های مدیدی است که شیاطین زمانه و در راس آنها آمریکا و اسرائیل با نوکری اذناب مزدور خویش برای انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی نقشه های شوم و البته سست بنیانی را طراحی کرده بودند. اگر بخواهیم به صورت مجمل به این سناریوی استکباری نگاهی بی افکنیم باید گفت این سناریو شامل سه بخش، قبل از انتخابات، حین انتخابات و بعد از آن بوده است. مدلی که استکبار جهانی برای این دوره از انتخابات طرح ریزی کرده بود اولا و بالذات عدم حضور در انتخابات و تحریم آن بود. سیاستمداران و مسئولین کشورهای استکباری ماههاست که با لطایف الحیل گوناگون دستور دمیدن عدم حضور مردم ایران در انتخابات را به بوق چی های خود صادر کرده بودند. لکن هر چه که به این روز موعد نزدیکتر می شدیم آنان به این واقعیت بیشتر می رسیدند که این طرح همانند نوزادی است که مرده از مادر متولد شده است. لذا حرکت به سمت فاز دوم این سناریو یعنی حضوری کم رونق و دشمن شاد کن و البته اختفای خبری و رسانه ای در صورت حضور چشمگیر مردم را در دستور کار قرار دادند، که حضور تقریبا 65 درصدی چنان شوکی را در اردوگاه دشمن ایجاد نمود که هذیان گویی سیاستمداران نظام سلطه و بوق چی هایشان و سکوت اربابان رسانه ای شان را می توان از ثمرات حداقلی آن دانست. اما فاز سوم طرح که خطرناکترین و البته ضعیفترین بخش این سناریو نیز هست، استفاده از مدل فتنه سال 88 است. به تعبیر امام خامنه ای ( مدظله العالی) این «مغزهای الکلی» و فاسد التحلیل نه تنها عبرت پذیر نیستند، بلکه تو گویی اینان از بدیهی ترین نعمت الهی یعنی قوه باصره بی بهره شده اند، و گرنه براستی کدام چشم غیر مسلحی (!)حضور میلیونی و الهی مردم کشور صاحب الزمان ( عج ) را در یوم الله 9 دی ندیده است.

دوست و دشمن همگی بدانند، ایران اسلامی با مردمی پاک سرشت و کم توقع عهدی را که از نیمه خرداد سال 42 و حتی قبل از آن با پیر میکده عشق و قافله سالار این انقلاب یعنی امام روح الله بسته تا به آخر بر این عهد استوار و ثابت قدم خواهند ماند. ان شاالله

براستی با کدامین زبان می توان از این حضور عظیم و میلیونی که باعث شعفی دوباره در بین دوستداران انقلاب اسلامی در سراسر جهان و ایجاد  یاس در اردوگاه دشمنان همیشگی انقلاب شد سپاسگزاری نمود؟

امت حزب الله و مومن ایران اسلامی به خود ببالد و این را سرمایه ی یوم الحساب خویش بداند که امام روح الله با دیدن حضور همیشگی شما در عرصه های مختلف بود که فرمودند: «من با جرات مدعی هستم که ملت ایران و توده میلیونی آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول الله و کوفه و عراق در عهد امیر المومنین و حسین بن علی (ع) می باشند.»

آری! غیر از این نیست که مهمترین عامل برتری شما ملت مومن بر ملتهای زمان معصومین (ع) «ولایت پذیری» و «بصیرت فزاینده» شمایان است. این دو ویژگی است که موجب شده دمام خرق عادتی نو از این ملت سرازیر شود بگونه ای که ثمره آن موجب ظهور پارادایمی نوین در عرصه بین المللی گشته که الگوپذیری ملتهای منطقه و حتی دیار فرنگ خواسته و ناخواسته از این کلمه طیبه است: «اَلَم تَرَ کَیفَ ضَرَبَ اللّه ُ مثلاً کلِمَةً طیِّبَةً کَشَجَرَةٍ طیّبةٍ اَصلُها ثابِتٌ و فَرعُها فی السَّمآء» بی جهت نیست که امام خامنه ای ( مدظله العالی ) فرمودند: «امروز ما در شرایط شعب ابی طالب نیستیم در شرایط بدر و خیبریم». بی شک خلق حماسه های کم نظیری چون حضور ملیونی در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی قطار حرکت انقلاب اسلامی را تا فتح مکه (فتح قله های پیشرفت در همه زمینه ها) تسریع می کند.

اما سخنی با کاندیداهای عزیز داریم چه آنانی که منتخب مردم شدند و چه آنانی که در این رقابت از ورود به مجلس شورای اسلامی بازماندند. منتخب مردم یعنی فردی  که عنوان نماینده بخشی از مردم شده باید بداند که او دیگر صرفا نماینده یک شهر نیست بلکه در افق بالاتر نماینده مردم کل کشور است. اینچنین نگاهی است که موجب پیشرفت مادی و معنوی کشور خواهد شد. همو نیز باید بداند که نماینده ی چنین مردمی است، مردمی که تا پای جان از ولایت مطلقه ی فقیه، نظام و آرمان ها و ارزش های اسلامی دفاع خواهند کرد. او باید بداند که مردم با کسی عقد اخوت نبسته اند (کما اینکه در این انتخابات عده ای به خوبی و به عین الیقین آن را مشاهده کرده و عده ای خواص بی بصیرت چگونه طرد شدند) مادامی که عقاید پاک و ارزش های اسلامی و در راس آن پایبندی به اصل ولایت مطلقه فقیه را نمایندگی کند مردم نیز او را مدد رسانند و در پیچ و خم های روزگار پشت او را خالی نخواهند کرد.

اما آنانی که امتیاز لازم جهت ورود به خانه ی ملت را کسب نکرده اند، نباید فراموش کنند که دام دشمنان و خناسان برای ایشان گسترده تر از دیگران است آنها باید بدانند که هم اکنون در پرتگاهی عظیم قرار دارند، چه اینکه همین نفس حضور جهت نوکری مردم خود عبادت است و لذا قدرناشناسی و به تعبیری بد اخلاقی بعد از انتخابات هم آب به آسیاب دشمن ریختن است هم مطرود مردم شدن است ایشان باید بدانند که دشمن هم اکنون اوآنها را به چشم طعمه ای ارزشمند نگاه می کند و از هر بد اخلاقی نهایت استفاده را خواهد برد.

سخنی نیز با آنانی که به نوعی تشکیک در انتخابات را مطرح کرده و توهینی نا بخشودنی به مجموعه دست اندرکاران پاکدست و مجریان انتخابات نموده اند و در عین حال صیانت از آرا مردم را از مطالبات همیشگی خود و مردم تلقی کرده اند داریم. ما در عین احترام به پیشینه این افراد باید بگوییم نه تنها بر حق همیشگی مردم در انتخابات اصرار داریم بلکه این حق را صرفا از زاویه داشتن حق رای و مشارکت انتخاباتی نمی نگریم و برای مردم در زوایا و وجوه مختلف دیگری هم قائل به حق هستیم. مگر غیر از این است که یکی از خواسته های همیشگی مردم که به صورت یک رویا به آن می نگرند برخورد قانونی با آقازاده های لندن نشینی چون مهدی هاشمی است؟مگر غیر از این است که امثال این آقازاده ها از حق همین مردم سواستفاده کرده و امروز از فراسوی مرزهای جغرافیایی به ریش انقلاب می خندند و تیشه به ریشه های آن می زنند به نان و نوایی رسیده اند؟ آیا یکی از خواست های همیشگی  مردم تن دادن به قانون توسط همه اقشار جامعه نبوده که اینان چنین تمرد و گردنکشی  می کنند ؟ آیا تن دادن به رای شورای عالی انقلاب فرهنگی در صدور حکم رییس جدید دانشگاه آزاد اسلامی از خواسته های مردم نیست؟ براستی چرا عده ای با سخنان نسنجیده و البته هدفمند سعی در تغذیه خبری رسانه های دشمنان همین مردم دارند؟ آیا آرامش و ثبات سیاسی، اقتصادی و اجتماعی از حقوق اولیه این مردم تلقی نمی شود که عده ای اینچنین تزلزل آن را بخاطر هوای نفس نشانه رفته اند؟ و...

ما دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در شهر کازان کشور روسیه اگر چه بخاطر عدم حضور فیزیکی در پای صندوق های رای نتوانستیم به وظیفه ی خویش عمل نماییم، لکن یکبار دیگر با آرمان ها بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی ایران عهد خود را تجدید نموده و اعلام می داریم که فرزندان معنوی آن قائد راحل ضمن حراست و حفاظت از دستاوردهای ارزشمند این نظام الهی که خون دهها هزار شهید آن را آبیاری کرده با خلف صالح ایشان امام خامنه ای ( مدظله العالی) نیز تجدید عهد کرده و آمادگی خویش را جهت ایفای نقش در تحقق وعده های راستین الهی را با سر انگشت اشاره معظم له به نظاره نشسته ایم.

 

 دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در شهر کازان، کشور روسیه 

 

/ 0 نظر / 10 بازدید